Be the first to review “Staleks Diamond Nail Drill Bit, “Pointed Flame”, Red, Head Diameter 1.8mm, Working Part 8mm (FA11R018/8)” Cancel reply
Staleks PRO EXPERT Diamond Nail Drill Bit Flame Mini Blue (head diameter 1 mm / working part 3 mm)
Staleks Diamond Nail Drill Bit, "Pointed Flame", Red, Head Diameter 2.3mm, Working Part 8mm (FA11R023/8)
Staleks Diamond Nail Drill Bit, “Pointed Flame”, Red, Head Diameter 1.8mm, Working Part 8mm (FA11R018/8)